БЛЕСТЯЩА ВЪЗМОЖНОСТ ЗА ВАШИЯ БИЗНЕС

Уважаеми партньори,

Обръщаме се към Вас във връзка със зачестили напоследък оплаквания от клиенти, че в някои фризьорски салони смесват боите на KEUNE с некачествени оксиданти на други фирми, при което крайният резултат е незадоволителен. Бихме искали още веднъж да Ви информираме, че можете да получите оптимален резултат при
боядисване само ако използвате боята Tinta Color със специално разработеният за нея оксидант Tinta Cream Developer.

Бихме искали да Ви дадем малко повече информация, с която да обясним, защо е необходимо да използвате именно нашите оксиданти. Оксидантът Tinta Cream Developer е специално създаден за боята Tinta Color и това, което го отличава от другите оксиданти е специалната съставка LP 300 – стабилизатор на цвета. LP 300 е козметичен стабилизатор на цвета произлизащ от текстилната индустрия.

Основните качества на съставката LP 300 са:

• Дава по-добра пигментация на косата
• Предпазва и подхранва структурата на косата по време на боядисването
• Цветните пигменти смесени с LP 300 осигуряват
максимум свързване към вътрешната структура на косата. По този начин се повишава трайността на цвета.
• LP 300 затваря кутикулата и прави косата лесна за поддръжка.

Само използването на Tinta Color в комбинация с Tinta Cream Developer с LP 300 гарантира получаването на желания цвят и неговата дълготрайност.


Уважаеми партньори,
Убедени сме, че Вие бихте искали да предоставите на Вашите клиенти една наистина висококачествена услуга посредством Вашите професионални умения и правилното съчетаване на нашите висококачествени продукти.

За да улесним и подпомогнем правилното решение, което ще вземете избирайки да работите с нашите Оксиданти и да предлагате една завършена висококачествена услуга на своите клиенти,
Ние Ви предлагаме следните специални оферти
->>